Kryesore

Modelja e njohur shtrohet me urgjencë në spital për shkak të komplikacioneve nga shtatzënia

16:30 - 30.09.20 gsh

Modelja e njohur Chrissy Teigen, është shtruar me urgjencë në spital. Meidat bëjnë me dije se ajo është bërë keq për shkak të komplikacioneve që i janë krijuar nga shtatzënia.Fatmirësisht këngëtarja është në gjendje të mirë dhe lajmin e ka dhënë vetë ajo. Teigen i ka qetësuar fansat në një postim në rrjetet sociale ku ka thënë se ajo dhe foshnja janë mirë. 34-vjeçarja shtoi se po përgatitej të bënte transfuzion gjaku.

“Përshendetje nga spitali. Gati të bëj transfuzionin tim të dytë të gjakut që me të vërtetë tingëllon më dramatike se sa është. Foshnja dhe unë jemi plotësisht mirë, thjesht na mungojnë gjërat e vogla si ecja … gatimi…” ka shkuar ajo.r Chrissy Teigen, është shtruar me urgjencë në spital. Meidat bëjnë me dije se ajo është bërë keq për shkak të komplikacioneve që i janë krijuar nga shtatzënia.

Fatmirësisht këngëtarja është në gjendje të mirë dhe lajmin e ka dhënë vetë ajo. Teigen i ka qetësuar fansat në një postim në rrjetet sociale ku ka thënë se ajo dhe foshnja janë mirë. 34-vjeçarja shtoi se po përgatitej të bënte transfuzion gjaku.

“Përshendetje nga spitali. Gati të bëj transfuzionin tim të dytë të gjakut që me të vërtetë tingëllon më dramatike se sa është. Foshnja dhe unë jemi plotësisht mirë, thjesht na mungojnë gjërat e vogla si ecja … gatimi…” ka shkuar ajo.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.