Foto-galeri

Sa një mijë fjalë… Fotot më të bukura të dasmave në botë

19:45 - 08.10.20 Gazeta Shqiptare

Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës.Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjithë në dasmë duan të bëjnë fotot e sidomos çifti, i cili duhet të jhetë perfekt në të gjitha aspektet.

Fotot më të mira të dasmave, nuk janë thjesht një shkrepje, ato tregojnë një histori, kapin një çast, një emocion të vërtetë dhe real.

“Fearless Photographers” është faqja e internetit që rendit fotot më të bukura të dasmave nga e gjithë bota. Shikojini dhe do te mbeteni te mahnitur.

428149 428166 428165 428164 428163 428162 428161 428160 428159 428158 428157 428156 428155 428154 428153 428152 428151 428150
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.