Foto-galeri

Halloween, ide kostumesh për veshje në grup

19:43 - 16.10.20 Gazeta Shqiptare

Ndërsa festimi i rastit drithërues do të duket ndryshe këtë vit me distancën sociale dhe maskat e fytyrës ende pjesë e rutinës sonë normale, nuk do të thotë që ju duhet të hiqni dorë plotësisht nga veshja!Të shkosh derë më derë për ëmbëlsira ndoshta nuk do të ndodhë, por ju mund të bëni një festë në shtëpinë tuaj dhe të shijoni zbukurimet.

Që ta bëni Halloweenin pak më të këndshëm veshjet mund t’i përshtatni në grup dhe t’i vishni me familjen ose shoqërinë e ngusht.

Të inspiruara nga filmat, këngët apo daljet e personazheve të famshme, ka shumë mundësi zgjedhje.

Disa nga idetë më të bukura i gjeni më poshtë:

 

victoriavillarroel_43984633_1978421019121678_8585508079753324037_n-e1602835193335-780x439 trendenvy_71187735_152972452609866_4621602010329201756_n (1) victoriavillarroel_43984633_1978421019121678_8585508079753324037_n elainechaya_25010276_314639839036926_4685056420758945792_n thegoodwitchclothing_43817942_2115044785186110_2942459288213258240_n chellemybelle427_22802198_137771683537198_1439823911230373888_n sachakemp_23098629_126202801361737_3494211317001093120_n true_kaylaisms_12106101_1641328656142641_1399708693_n
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.