Kryesore

Marina bëhet zyrtarisht ambasadore e markës së njohur: Jashtëzakonisht e lumtur

10:45 - 17.10.20 gsh

Dyshja e njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca u përfolën për pushimet e tyre luksoze në Itali, mirëpo moderatorja ka zbuluar arsyen e vërtetë të udhëtimit drejt vendit fqinj.Marina ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi, ndërsa ka ndarë edhe një lajm të bukur me fansat e saj. Ajo është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Franchi-t dhe s’mund të ishte më e lumtur se kaq.Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”- shkruan Marina përkrah fotos të postuar në Instagram.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.