Aktualitet

Keni bërë plane për sot? Bien temperaturat, ja si do jetë moti

08:20 - 18.10.20 Gazeta Shqiptare

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell po në zonat malore nuk përjashtohet mundësia për reshje.Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 18°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 21°C.

Era do të fryejë në drejtim Perëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.