Aktualitet

Rama, ftesë qytetarëve: Aplikoni online, ja si të bëheni deputetë të PS!

08:25 - 18.10.20 Gazeta Shqiptare

Numri një i Qevrisë, Edi Rama ka bërë një njoftim të rëndësishëm mëngjesin e sotëm lidhur me listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste.Përmes një video të shpërndarë në rrjetin social “Facebook”, Rama njofton se të gjithë ata që kanë dëshirën, ambicien dhe kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës mund të aplikojnë në platformën deputetiqeduam.ps.al.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë

https://deputetiqeduam.ps.al”, njofton kryeministri Rama.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.