Foto-galeri

Shikoni lumturinë në sytë e tyre: Buzëqeshjet më të bukura të mbretërisë së kafshëve

10:45 - 18.10.20 Gazeta Shqiptare

 Çdo vit, në gjithë botën shënohet Dita Ndërkombëtare e Buzëqeshjes. Vetëm shikoni në rangun e emocioneve që kafshët shprehinDita Ndërkombëtare e Buzëqeshjes ka për qëllim të nxitë njerëzit në përhapjen e mirësisë, vullnetit të mirë dhe gëzimit,

Pavarësisht nëse buzëqeshja e tyre tregon sinjale kënaqësie apo sulmi, këto foto tregojnë krijesat origjinale të planetit tonë!

6gfdfdfd-780x439 9gfgfgfg-1536x1229 8gfgfgfg 7dfdfdfd-1536x1023 5dfdfdf-1536x1023 3dfsdsds-1536x1222 4fdfdfd-1536x1023 2sdsdsd-1536x1023 1sdsdsd
<
>

Shpeshherë buzëqeshjet e tyre bëjnë edhe njeriun të qesh.

Për këtë rast për ju kemi ndarë buzëqeshjet më të bukura të mbretërisë së kafshëve me dëshirën që edhe juve t’ju sjellim buzëqeshje dhe t’jua zbukurojmë ditën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.