Kryesore

Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës live (Video)

16:52 - 22.10.20 gsh

Këngëtarja Ronela Hajati, e ftuar së fundmi për një intervistë në emisionin “Syri keq” në Syri TV me anë të ‘Skype’ zbuloi më tepër rreth planeve të saj për të ardhme. Këngëtarja shprehet se pas 10 vitesh e sheh veten me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.Mirëpo, teksa fliste duke i dhënë makinës, Ronela u ndalua nga policia e shtetit. Ajo dëgjohet teksa i thotë policisë “A mund ta mbaroj këtë intervistën se jemi LIVE, do iki direkt”. Ndërsa moderator Kelvin Kadilli i thotë me shaka “bëji të fala nga “Syri i keq”.

https://www.facebook.com/watch/?v=378572436843260

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.