Kronikë

GJKKO i kthen automjetin e blinduar të ish-kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha

10:01 - 23.10.20 gsh

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar automjetin e blinduar të ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha.Lajmi është bërë i ditur nga gazetarja Klodiana Lala. Mjeti ishte sekuestruar në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Sipas avokatit të Lulzim Berishës, Detar Hysi pasuria e klientit të tij është e ligjshme.

Lala pohoi se OFL nuk pati rezultat për sekuestrimin e ndonjë pasurie për ish-kreun e Bandës së Durrësit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.