Kryesore

Kida zbulon tatuazhin e ri në trup, ja çfarë fshihet pas tij (Foto)

10:26 - 23.10.20 gsh

Këngëtarja e dashur Kida ka treguar se është shumë e apasionuar pas tatuazhve. Së fundmi ajo ka zbuluar dhe tatuazhin më të fundit, i cili është gdhendur në pjesën e parakrahut.Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagram’, këngëtarja ka treguar se ka bërë tatuazh portretin e një tigri në dorën e saj të majtë, teksa bashkangjitur ka treguar dhe mesazhin që fshihet pas tij. Ajo zbulon se atë ja dedikon të gjithë njerëzve që e urrejnë, sepse si një “tigër” që është nuk arrijnë ta mundin.

“Ata më urrejnë, sepse është më e lehtë se sa të më mundin”, ka shkruar Kida në foton përkrah tatuazhit. Kujtojmë se projekti i fundit i saj ka qenë ai i titulluar ‘Edhe sa’, i cili numëron 11 milionë klikime.

Capture-7 2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.