Kryesore

Tayna ndan foton e rrallë nga fëmijëria, ja si dukej reperja para famës

13:19 - 23.10.20 gsh

Ndonëse karriera e saj nuk ka shumë që ka nisur, Tayna ka arritur të jetë në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme.Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë fotot e ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm. Së fundmi, Tayna është kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto të 20 viteve më parë.

Në foton në fjalë reperja ishte vetëm 3-vjeç, me flokët e shkurtër dhe me fytyrë serioze.

“3 dhe 23. Mbi të gjitha, mos lejo moshën të të shuajë zjarrin e fëmijës që ke brenda vetes”, ka shkruar Tayna krahas fotos.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.