Kosova

Bilanci nga Kosova/ 2 viktima  dhe 166 raste të reja në 24 orët e fundit

15:27 - 24.10.20 gsh

Kosova ka regjistruar sërish 2 viktima nga COVID-19 ashtu si një ditë më parë.Po ashtu në shtetin fqinj pati 166 raste të reja.

Kosova si shumica e shteteve ballkanike dhe europiane duket se po përjeton një valë të dytë nga COVID-19.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.