Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 26 tetor 2020

08:00 - 26.10.20 Gazeta Shqiptare

Dashi
Ka shumë mundësi që dita e sotme të jetë mjaft e turbullt për të dashuruarit. Nuk do merreni vesh aspak me atë që keni në krah dhe gjithsecili do kërkojë të dalë e tija.Demi
Të dashuruarit do ndihen mirë me rutinën e tyre dhe nuk do preferojnë të bëjnë ndryshime të mëdha. Beqarët do jenë në kërkim të shpirtit të tyre binjak, por sërish pa shumë fat.

Binjakët
Qëndrojini sa më besnikë partnerit tuaj gjatë kësaj dite sepse në të kundërt lidhja që keni krijuar prej kohësh do marrë fund. Beqarët do ndihen më të lirë për të vepruar dhe do joshin persona të shumtë.

Gaforrja
Shtojini dozat e imagjinatës gjatë kësaj dite juve që jeni në një lidhje dhe mundohuni të provoni të tjera kënaqësi. Partneri do jetë gati të bëjë edhe ndonjë çmenduri. Financat do të mbeten po njësoj, por mos e teproni me shpenzime të tepërta.

Luani
Do jeni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do jeni të gatshëm të bëni çdo lloj sakrifice në mënyrë që gjërat të ecin si duhet. Në planin financiar duhet t’i gjykoni mirë gjërat në mënyrë që të mos përballeni me vështirësi apo probleme.

Virgjëresha
Tregohuni sa më vigjilentë gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift dhe mundohuni të shihni me kujdes çdo veprim të partnerit. Mos lejoni që ai t’ju gënjejë. Bëni kujdes në punë, mund të ndesheni me disa keqkuptime.

Peshorja
Kombinimi i yjeve do bëjë që jeta juaj në çift të jetë sa më e mirë sot. Marrëdhënia me partnerin do jetë e ngrohtë më tepër nga sa mund ta kishit menduar. Disa mosmarrëveshje në punën tuaj mund t’ju prishin humorin këto ditë.

Akrepi
Ditë goxha e ekuilibruar kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do merreni vesh më së miri me partnerin dhe do bëni plane mbi të ardhmen. Financat do të jenë në rritje sepse ju po punoni dyfish. Lodhja juaj shumë shpejt do të marrë shpërblimin e merituar.

Shigjetari
Ditë shumë e qetë kjo e sotmja. Për gjithë ata që janë në një lidhje, mund të ketë disa keqkuptime. Në planin financiar do jeni me shumë fat dhe do kryeni të gjitha shpenzimet e domosdoshme. Gjithçka do ju shkojë ashtu si e kishit ëndërruar.

Bricjapi

Ditë e mbushur me sukses kjo e sotmja. Do i sqaroni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur dhe do ndiheni më të qetë. Ata që janë në një lidhje dashurie duhet të tregojnë kujdes me mënyrën se si komunikojnë. Keqkuptimet ndodhim shumë shpejt.

Ujori
Hëna do ndikojë shumë pozitivisht sot në jetën tuaj në çift dhe do ju bëjë më liberalë dhe më të hapur me partnerin. Disa nga ëndrrat më të bukura do ju realizohen.

Peshqit

Të dashuruarit do kërkojnë nga partneri më shumë ngrohtësi. Ka mundësi që dëshirat t’ju plotësohen në jetën sentimentale nëse tregoni këmbëngulje.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.