Foto-galeri

Fotografi krahason kafshët shtëpiake me pronarët dhe ngjashmëria do t’iu lë pa fjalë

21:30 - 27.10.20 Gazeta Shqiptare

Një studim interesant vë re se njerëzit kanë tendencën të zgjedhin ato kafshë shtëpiake që “përngjasojnë” më së shumti me ta dhe Gerrard Gethings, një fotograf profesionist e vërteton 100% këtë.Kështu artisti krahason portretin e qenit/maces me pronarin/en.

Nën hashtagun #adukeniporsiqenijuaj dhe #adukeniporsimacjajuaj, fotografitë janë bërë tashmë virale. S’mund të injoroni dhe të mos vini re ngjashmërinë e pashoq…

 

auto_nthntyn1603781918 auto_a29ae755e98143ea76f08e27e3-1-Copy1603781923 auto_2fc245561b91d96c87ac5230631603781923 auto_6832a5547ebc74b928d66844471603781923 auto_a5b65d59b3bafeab2c2a7568551603781922 auto_d86cc25008b8352fa79262b5d01603781922 auto_c1b1c25fc4946024fdc244a3cb1603781921 auto_0decbe55cc9ad0e0618c709e261603781921 auto_7b94315240a633a9d0d6dde1d7-11603781921 auto_763aec560f93bfb2bb5c46e4941603781920 auto_b1661157b9a9216be99e3b70ce1603781920 auto_7e22af5f5b91cf8e352dac40571603781919 auto_3ee2e1603781919 auto_rwerwre1603781919 auto_hrthrthrthhrthtyh1603781919 auto_cb07ab5f22aae05760592b0c6d.jpgntntyn1603781918
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.