Aktualitet

Shënohet tjetër rekord negativ/ 311 raste të reja dhe 6 viktima nga COVID në vendin tonë

16:32 - 28.10.20 gsh

Vijojnë të jenë të larta shifrat e Covid 19 në ve3ndin tonë. Edhe gjatë 24 orëve të fundit autoritetet shëndetësore konfirmojnë shifra të larta.Janë 311 raste të reja të infektuarish dhe 6 viktima, siç raporton vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përditësimi i situatës së #COVID19 për 24 orët e fundit në Shqipëri:

311 të prekur

85 të shëruar

⚫6 humbje jete

⚪289 të shtruar në spitalet COVID

⏬ Mos harroni

#Maskë #Distancë↔️ #Higjienë識

#MbroShëndetin

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.