Kryesore

Arbana Osmani shfaqet në super formë pas lindjes, zbulon ‘sekretin’ për të gjitha femrat

17:41 - 29.10.20 gsh

Disa ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë e një djali për herë të dytë, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.Mirëpo me anë të disa postimeve në ‘Instagram’ ku shfaqet me forma perfekte fizike, moderatorja  ka zbuluar se si ia ka dalë  të ketë këto linja, fare pak ditë pas lindjes.

Ajo ka ndarë disa këshilla që ka ndjekur gjatë shtatzanisë, duke ngrënë shëndetshëm, pasi doktori i kishte thënë se nuk duhej të shtonte më tepër se 8 deri në 10 kilogram, teksa shton se tashmë po ndjek një regjim ushimor që përfshin shumë fibra dhe proteina, pak karbohidrate, duke eliminuar ëmbëlsirat.

1 2 3 4 5
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.