Kryesore

Partnerja në “arrest shtëpie” në Kukës, Fisnik Syla i bën surprizën më romantike Fjolla Morinës

21:16 - 29.10.20 gsh

Këngëtarja Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin kosovar Fisnik Syla vetëm pak ditë më parë.Me anë të postimeve në ‘Instastory’, këngëtarja ka treguar se partneri i saj e surprizon herë pas herë, duke e bërë kështu të lumtur Fjollën. Së fundmi, ajo ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto të sajën me një buqetë gjigante me trëndafila të cilën ia ka dhuruar Fisniku.

“Zemra ime më surprizon çdo ditë”- shkruan Fjolla.

Kujtojmë se këngëtarja ndodhet në Kukës prej disa javësh në arrest shtëpie, pas ndalimit në pikën kufitare, Morinë, pasi në mjetin e saj u gjendën dy armë zjarri. Fjolla ishte e shoqëruar dhe nga Fisniku.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.