Kryesore

“Rri si je se boll na tremb”/ Luana nuk ia përton përgjigjen fansit

09:20 - 29.10.20 gsh

Luana Vjollca ka pyetur fansat në Instagramin e saj se sit ë maskohet në emisionin e rradhës, duke qenë se përkon me Halloween. Të shumtë kanë qenë ata që i kanë dhënë disa ide moderatores, por ka patur dhe nga ata që nuk ia kanë përtuar një përgjigje.“Rri qysh je moj, boll na tut qishtu”- i ka shkruar ndjekësi dhe duket se Luana nuk e ka lënë pa një përgjigje. “U qyqaaaa”- i’a ka kthyer Luana duke e shoqëruar edhe me një emoji të qeshur me lot.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.