Aktualitet

Infektohen me koronavirus 5 gjyqtarë në Tiranë

12:46 - 30.10.20 gsh

Tre gjyqtarë në dhomën Civile të Tiranës dhe dy të tjerë në Dhomën Penale kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, raporton abcnews.al.Ndërsa ende nuk dihet si është gjendja e tyre dhe se si do të vazhdojë puna në këtë institicion.

Kujtojmë se një ditë më parë MSH konfirmoi  275 persona të infektuar në 24 orë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.