Aktualitet

Shënohet tjetër rekord negativ/ 3 viktima dhe 319 raste të reja në vendin tonë

16:10 - 30.10.20 gsh

MSH deklaron 319 raste të reja me COVID-19 në vend.Përditësimi i situatës së #COVID19 për 24 orët e fundit në Shqipëri:

319 të prekur

90 të shëruar

⚫3 humbje jete

⚪301 të shtruar në spitalet COVID

⏬ Mos harroni

#Maskë #Distancë↔️ #Higjienë

#MbroShëndetin

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.