Kryesore

Tronditet Shqipëria para Bjellorusisë, Elseid Hysaj rezulton pozitiv me COVID-19

21:20 - 17.11.20 Gazeta Shqiptare

Elseid Hysaj ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Kështu ka njoftuar skuadra e Napolit.Hysaj ndodhet në grumbullim te Kombëtarja e Shqiptare, dhe në testimet e fundit është konfirmuar infektimi i tij.

Mbrojtësi i krahut të djathtë tani është futur në izolim, dhe do të mbetet në Shqipëri.

Kujtojmë se Shqipëria të mërkurën zhvillon një ndeshje të rëndësishme ndaj Bjellorusisë, në garën për vendin e parë në grup.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.