Kronikë

E goditi gruaja me sqepar në kokë, ndërron jetë pas 2 javësh në koma 61-vjeçari nga Kurbini

17:09 - 21.11.20 gsh

Llesh Deda i cili u godit mëngjesin e 6 nëntorit me sqepar në kokë nga gruaja e tij, Drane Deda ka ndërruar jetë sot në spitalin e Traumës.61-vjeçari prej 6 nëntorit ishte në koma teksa çifti kishin 10 fëmijë në fshatin Sanxhak të Kurbinit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 3:00 të mëngjesit brenda banesës së çiftit Deda në fshatin Sanxhak, ku guaja 58 vjeçe është konfliktuar me të shoqin 61-vjeçar dhe më pas e ka qëlluar me sqepar në kokë. Çifti kanë pasur herë pas here konflikte të vazhdueshme dhe njihen në zonë si persona konfliktualë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.