Kronikë

Përfshihen nga flakët ambientet e Piramidës në Tiranë, zjarrëfiksëset në vendngjarje

19:24 - 21.11.20 gsh

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë ambientet e Piramidës tek bulevardi ”Dëshmorët e Kombit” në Tiranë.Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por burimet zyrtare bëjnë me dije se ka pasur vetëm dëme materiale.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.