Aktualitet

Infektohet me koronavirus numri dy i policisë së Rendit në Tiranë

13:24 - 22.11.20 Gazeta Shqiptare

Një tjetër prej drejtuesve të Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus.Bëhet fjalë për zv.drejtorin e Rendit të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Ai është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet prej dy ditësh në banesën e tij.

Dy ditë më parë u njoftua se edhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuart me COVID-19. Ai gjithashtu po kurohet në banesë.

Në vendin e tij është komanduar zëvendës drejtori i Policisë, Albert Dervishaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.