Aktualitet

“…Të dielë të mbarë”! Me dy gishtat lart, Meta ‘provokon’ nga Lezha

08:49 - 22.11.20 Gazeta Shqiptare

Presidenti Ilir Meta e ka nisur këtë të dielë nga Lezha. Dje, kreu i shtetit ishte në Dibër ku mori pjesë në një ceremoni për 110-vjetorin e Kongresit të Dibrës, ndërsa sot është ndalur në Lezhë.Meta ka pozuar me dy gishta lart dhe krahas fotos shkruan: “Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!”

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.