Kryesore

Adrola Dushi si asnjëherë më parë, modelja pozon topless

20:30 - 24.11.20 gsh

Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale.Mirëpo, një foto si e sotmja nuk kishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un.

#https://www.instagram.com/p/CH-yfp3hkby/

Adrola është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetojnë familjarët e saj dhe ku ajo vetë ka vazhduar karrierën në modeling.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.