Kronikë

Covid-19 i merr jetën ish-kryebashkiaku i PD-së në Pukë, Beqir Arifaj

14:00 - 27.11.20 gsh

Humb betejën me Covid-19 jetë ish-kryebashkiaku demokrat, Beqir Arifaj.



66-vjeçari ishte prekur me Covid-19 para dy javësh, por pasi gjendja e tij ishte përkeqësuar familja e kishte dërguar për kurim në një spital të Turqisë.

Lajmi i hidhur bëhet i ditur nga miq dhe të afër të të ndjerit, përmes mesazheve prekëse në rrjetet sociale.

“Me hidherim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të Z. BEQIR ARIFAJ. Ai ishte një personalitet mjaft aktiv i jetës politike sociale dhe ekonomike të zonës së Iballes dhe Pukes. Ngushëllimet tona familjes Arifaj”, thuhet në një mesazh.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.