Horoskopi

Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e horokopit

17:00 - 27.11.20 Gazeta Shqiptare

Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë dhe ka të tjerë që dëshirojnë që të gjejnë dashurinë e jetës dhe nuk lodhen së prituri të duhurin. Kur vjen puna tek romantikët, astrologjia i ka nja dy fjalë për ca shenja!Lexoni dhe kuptoni!

Gaforrja
Gaforret zakonisht tërhiqen nga njerëzit të cilët kanë nevojë për mbështetje, dhe nëse e njohin një person të tillë, ata mund të bien në dashuri.

Luani
Luani konsiderohet si shenja më dominuese në horoskop. Edhe pse kanë dominancën, Luanët kanë pasion për gjithçka.

Akrepi
Nuk humbin kohë me veprime. Ideja për të rënë në dashuri me shikim të parë është e mjaftueshme për interesin e akrepit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.