Kronikë

Digjet automjeti në pronësi të shefit të paraburgimit në Vlorë

08:20 - 27.11.20 gsh

Një automjet Nissan me targa AA 091 NB u dogj gjatë mbrëmjes në Vlorë. Mësohet se automjeti ishte në pronësi të shefit të paraburgimit të Policisë Vlorë, Feim Alisinanit. 

Kamerat e  sigurist kanë pikasur dy autorët që thyen xhamin dhe i kanë vendosur flakës. Automjeti është djegur totalisht teksa Policia vijon punën për të kapur autorët.

NJOFTIMI NGA POLICIA

 

Vlorë

Më datë 27.11.2020, rreth orës 01:00, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Nissan”, në pronësi të shtetasit F. S.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.