Kronikë

E rëndë në Bulqizë, qëllohet me armë zjarri 22-vjeçari, ndërron jetë rrugës për në spital

08:46 - 27.11.20 gsh

Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë mbrëmjes së djeshme në Bulqizë. Burimet bëjnë me dije se, një 22-vjeçar me iniciale E.B është vrarë me armë zjarri në shpatull.



Raportohet  se 35-vjeçari fatkeqësisht ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.  Sipas informacioneve paraprake i riu dyshohet që është vrarë aksidentalisht nga shoku i tij, me të cilin ka qenë për gjah.

I dyshuari është shoqëruar në polici dhe po pyetet mbi rrethanat e ngjarjes.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.