Aktualitet

EMRI/ U qëllua me armë zjarri, kush është 43-vjeçari që mbeti i vrarë në Shkodër

13:50 - 28.11.20 gsh

Zbulohet identiteti i 43-vjeçari që u vra me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se ai është Ridvan Ramazani. Ngjarja ndodhur sot në mesditë në njësinë Dajç, ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.