Kronikë

E rëndë në Tiranë, 25-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

13:45 - 30.11.20 gsh

Një 25 vjeçar është gjetur i pajetë në banesë në zonën e Babrrusë në Tiranës.Mësohet se i riu i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur, ndërsa është gjetur nga vëllai i tij.

Nuk bëhet e ditur nëse i riu vuante nga prObleme psikOlogjike, ndërsa po punohet për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Njoftimi I policisë:

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvárur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.