Foto-galeri

Të gjithë do të gjeni veten, artisti spanjoll sjell situatat “para dhe pas”

18:00 - 20.12.20 Gazeta Shqiptare

Artisti spanjoll Nacho Diaz Arjona ka sjellë në mënyrë unikë situatat para dhe pas nëpërmjet fototve duke i shkrirë të gjithë së qeshuri.Më shumë se 500,000 ndjekës janë dashurar me llojin e artit të tij dhe gjithashtu në faqen e tij artisti i mundëson ndjekësve edhe të blenë produktet e tij të ëmbla.

 

430778 430789 430788 430787 430786 430785 430784 430783 430782 430781 430780 430779
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.