Sociale

Policët bashkiakë lehtësojnë qarkullimin/ Veliaj uron nxënësit për rinisjen e vitit shkollor: Na krenoni!

16:35 - 11.01.21 Gazeta Shqiptare

Pas pushimeve të vitit të ri sot ka rinisur viti i ri shkollor në të gjithë Shqipërinë.Kryebashkiaku i Tiranës ka postuar disa fotografi nga shkolla “Fan Noli” në kryeqytet, ku policët bashkiakë kanë ndihmuar kalimin e nxënësve në vijat e bardha. Po kështu, policët bashkiakë kanë ndihmuar qarkullimin e automjeteve në zonat e nevojshme ku reshjet e shiut e kanë vështirësuar këtë proces.

“Suksese dhe na krenoni me 10-ta”, shkruan kryebashkiaku në “Facebook” duke i uruar nxënësit për rinisjen e vitit shkollor.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.