Kronikë

Aksident i rëndë në aksin Milot-Rrëshen, dyshohet për tre viktima

18:41 - 14.01.21 gsh

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Milot-Rrëshen.Burimet policore bëjnë me dije se nga aksidenti dyshohet se kanë mbetur të vdekur tre persona. Po ashtu raportohet se ka edhe të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rubikut, ndërsa shkaqet e tij janë ende të paqarta. Paraprakisht bëhet me dije se viktimat ndodhen në një autoveturë e cila është shformësuar pas përplasjes me një kamion.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfiksja dhe policia dhe po punohet për nxjerrjen e trupave nga automjeti.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.