Politike

VIDEO/ Ndoka-Shehi-Duka në vende të sigurta. A ka vend në listën e kandidatëve për demokratët?

14:30 - 20.01.21 Gazeta Shqiptare

Kanë mbetur më pak se 100 ditë nga zgjedhjet parlamentare dhe opozita duket se është në një gjendje kaotike përsa i përket kandidaturave dhe figurave përfaqësuese.
Një pjesë të mirë të vendeve të sigurta në këto lista e kanë zënë aleatët si Nard Ndoka, Dashamir Shehi apo Agron Duka.
Më shumë vende për aleatët do të thotë më pak për demokratët. Dhe rrjetet sociale nuk e kanë “falur” këtë rast, duke e ironizuar në video. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.