Kryesore

“Seksi është më i mirë pas martesës”, Mamaqi: Pjesa më e mirë s’ka ardhur akoma

21:44 - 25.01.21 Gazeta Shqiptare

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “After Party” në kanalin e Youtube të Luanës. Ermali iu përgjigj edhe pyetjeve nga jeta personale, përfshirë këtu një pyetje mbi seksin. “Seksi më i mirë para apo pas martese?”“Uaaa! Mendoj që pas martese, por s’ka ardhur akoma pjesa më e mirë”-u përgjigj Ermali. Producenti tregoi gjithashtu se ai e do më shumë Amin dhe është më xheloz se ajo.

“Po unë padyshim se ajo s’ka për çfarë të jetë xheloz”, – tha Ermali me humorin që e karakterizon. Ermali tregoi dhe pjesën e tij më romantike kur i dedikoi Amit këto fjalë: Nuk e imagjinoj dot veten pa ty!

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ermali dhe Ami, jane nje cift i mrekullueshem, nga familje te mrekullueshme, une kam jetuar ne nje pallat me familjen e Ermalit, ndaheshim me faqen anesore te murit te dhomes, ata ne katin e trete, une me familjen time, ne katin e katert, atje jetonin gjyshja, hallat dhe babi i tij, njerez te edukuar, te sjellshem, shume te thjeshte, kurse mamaja e Amit, Zana, ka punuar librashitese, babai im ka qene magazinier ne tregetimin e librit, kam punuar me tezen e Amit, kam respektin me te madh per keta persona, made ne jemi dhe krushq, keshtu jemi te lidhur shumica e banoreve ne Tirane. Ermal dhe Ami, jeni yjet e artit shqiptar, ju dua shume, ju ndjek vazhdimisht, kenaqem kur ju shoh bashke si dy yje qe shkelqejne ne toke, sepse ato te qiellit kane vetem nje ngjyre, i sheh nje moment, kurse me ju kenaqemi deri ne fund te daljes tuaj ne te gjitha spektaklet dhe emisionet argetuese. Rofshit e mbreterofshit bashke me familjet tuaja, suksese te metejshme ne aktivitetet tuaja artistike. Ju puth me mall.

    Përgjigju ↓