Kronikë

Grabitet me armë një farmaci në Tiranë, autori merr xhiron ditore

21:22 - 26.01.21 gsh

Grabitet me armë një farmaci pranë shkollës “Sami Frashëri  në Tiranë.Burimet bëjnë me dije se një person i maskuar dhe i armatosur ka kërcënuar punonjësen e farmacisë dhe ka marrë xhiron ditore.

Policia është vënë në ndjekje të autorit, teksa janë ngritur pika të shumta kontrolli.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.