Kosova

“Kur nisi lufta në Kosovë Baton Haxhiu i bëri thirrje UÇK të dorëzojë armët tek serbët”, gazetari i njohur ‘i nxjerr të palarat’ analistit

21:38 - 21.02.21 Gazeta Shqiptare
Baton Haxhiu është intervistuar nga Prokuroria speciale.

Ky fakt është pohuar gjatë një interviste në SYRI TV nga gazetari Milaim Zeka. Ai përballë moderatores Armela Ferko u shpreh u shpreh se publikimi i dosjes për vrasjes Xhamil Mustafës është bërë për të dëmtuar Rexhep Selimin, familjen e tij dhe Lëvizjen Vetëvendosje.Për më shumë, ndiqni videon.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.