Kryesore

Pas ndarjes nga Jonida, Romeo në krahët e vajzës së ministrit, Aleksia Peleshi provokon me foton e fundit

19:00 - 21.02.21 gsh

Dy ditë më parë në media qarkulloi lajme se pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo kishte nisur një lidhje me Aleksia Peleshin, vajza e ministrit të Mbrojtjes. Ditën e sotme, brunia seksi ka zgjedhur të reagojë për herë të parë, duke ngatërruar edhe më shumë fansat.Në Instastory, ajo ka publikuar foton me një djalë, fytyra e të cilit nuk është e dallueshme, por që në pamje të parë ngjason si aktori i njohur. Duket se kjo dyshe do të na lodhë dhe pak, përpara se të na zbulojë nëse janë apo jo në një lidhje.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.