Kryesore

Vajza e deputetit Niko Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn  (FOTO)

11:50 - 22.02.21 gsh

Prej disa ditësh, Romeo Veshaj dhe vajza e deputetit Niko Peleshit, Aleksia kanë qenë në qendër të vëmendjes se kanë nisur një lidhje dashurie.Thashethemet lindën pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë. Ndërsa së fundmi, Alesia ka publikuar foto me Romeon, duke mos e fshehur më lidhjen e tyre.

Aleksia gjithashtu ndau me ndjekësit e saj në në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin.

1 2 3 4
<
>

Kujtojmë se aktori dhe këngëtarja e njohur Jonida Maliqi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që në nëntor, teksa në shumë pak kohë u zbulua dhe lidhja e re e Romeos.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.