Kryesore

Marjana Kondi feston 60 vjetorin, ja surpriza që i bëri Edi Rama

09:40 - 23.02.21 gsh

Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Mes shumë dhuratash ajo ka marrë një të tillë nga Kryeministri Edi Rama.Ka qenë vetë Marjana që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, duke e falenderuar dhe shprehur mirënjohjen.

“Mirënjohje dhe falenderime Z.Kryeminister qe ne diten time te lindjes 60-ta ,te me respektoj me nje dhurate simbolike si shenje vleresimi per kontributin tim ne skene dhe ne kinematografi Edi Rama”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.