Kryesore

Në pritje të ëmbël, Arbenita Ismajli pozon me barkun e rrumbullakosur

18:16 - 23.02.21 gsh

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë dyshja përmes një postimi në rrjete sociale, teksa publikuan foto nga ceremonia.Përpos kësaj, u zbulua se çifti ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Një ditë pasi konfirmoi shtatzaninë, modelja ka publikuar dhe imazhet e para me barkun e rrumbullakosur, ku shfaqet me një fustan të kuq.

Sakaq, burime të afërta pranë tyre kanë konfirmuar për “Prive” se Fero dhe Arbenita do të bëhen me një vajzë.

11 222
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.