Aktualitet

Pas djalit 17 vjeç, humb jetën nga Covid edhe babai

14:40 - 23.02.21 gsh

Tragjedia ka pllakosur familjen Seiti nga Elbasani.Pas djalit Q. Seiti vetëm 17 vjeç, i cili ndërroi jetë në spitalin Covid-2 nga koronavirusi, sot është mësuar një tjetër lajm tragjik.Babai i adoleshentit, Luftar Seiti mësohet se ka ndërruar jetët po për shkak të koronavirusit.Adoleshenti Q. Seiti sipas mjekëve kishte mbërritur në spital me mushkërinë e prekur 100% nga koronavirusi.

Edhe babai i tij ishte në gjendje të rëndë dhe duket se nuk i ka mbijetuar dot sëmundjes dhe dhimbjes për humbjen e djalit.Mamaja e 17 vjeçarit mësohet se ka shpëtuar nga sëmundja, pasi edhe ajo ishte e prekur nga Covid-19./syri

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.