Kryesore

Video/ Elisa Spiropali tregon anën tjetër të saj, ministrja shfaqet duke kërcyer

13:00 - 23.02.21 gsh

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila është njëkohësisht edhe drejtuese politike e PS në Tiranë, ka zbuluar një talent “të fshehur” të sajin.Përmes një videoje të publikuar në “Instagram”, Spiropali na tregon se nuk është vetëm një politikane e zonja, por di mjaft mirë edhe të kërcejë. Ajo shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ku ka hequr kostumin politik dhe po kërcen mes disa të rinjve.

 

View this post on Instagram

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali)

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.