Aktualitet

Tiranë/ Makina përplaset me motorin, 2 të plagosur

20:51 - 02.03.21 Gazeta Shqiptare

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:50, në rrugën “Xhanfize Keko”, ku janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues S. H., mjeti me drejtues E. Zh dhe mjeti motorr me drejtues F. K dhe pasagjer E. D.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.