Kryesore

Greg Rama poston foton e veçantë me të ëmën

21:58 - 08.03.21 Gazeta Shqiptare

Në këtë 8 mars, djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama ka zgjedhur të postojë një foto të vjetër me të ëmën e tij, aktoren e njohur Matilda Makoçi.E ndërsa babai i tij prezantonte kandidatët për deputetët që kryesonin në lista, ai ka postuar një foto në rrjetin social ishte fëmijë pranë nënës së tij, të dy të qeshur.

Greg shihet i veshur me këmishë dhe kollare.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.