Kryesore

Vjen konfirmimi, Anglia humb dy lojtarët e rëndësishëm për ndeshjen me Shqipërinë

20:15 - 26.03.21 Gazeta Shqiptare

Nëpërmjet faqes zyrtare të kombëtares së Anglisë, këta të fundit kanë konfirmuar dy mungesa të rëndësishme për ndeshjen me Shqipërinë ditën e diel, duke filluar nga ora 18:00.“Tre luanët” do të bëjnë në ndeshjen me Kombëtaren tonë pa dy lojtarë të rëndësishëm, siç është sulmuesi i Mançester Junajtid, Markus Rashford dhe ai i Arsenalit, Bukajo Saka.

Të dy lojtarët nuk janë të gatshëm për ndeshjen me Shqipërinë, teksa vuajnë nga dëmtimet. Në këtë situatë, të dy futbollistët janë kthyer në skuadrat e tyre respektive dhe ndeshjen me mes Shqipërisë dhe Anglisë do e ndjekin nga TV.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.