Kryesore

Në pritje të ëmbël, Eni Vasili ndan fotot e para me barkun e rrumbullakosur

15:21 - 06.04.21 gsh

Moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Ndonëse moderatorja është shfaqur çdo javë në ekran, askush nuk e kishte vënë re se është shtatzënë.Në nisje të emisionit, kryeministri Edi Rama uroi moderatoren për lajmin e bukur dhe ishte ai që zbuloi se ajo po pret binjakë, madje dy vajza.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë në ‘’Instagram’’ dhe fotot e para me barkun e rrumbullakosur, të shkrepura nga gazeta “Panorama”, ajo që zbuloi dhe lajmin e ëmbël.

“Dhe meqe paparazi i gazetes Panorama nxitoi te jepte lajmin para meje u ndje i detyruar te sillte fotot te pakten. Thnx Panorama, jeni te falur .”- shkroi gazetarja.

https://www.instagram.com/p/CNSo-SJAjO4/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.