Kryesore

Infektohet me koronavirus aktori i njohur

11:03 - 07.04.21 gsh

Aktori i njohur Murat Yıldırım është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori përmes një postimi në rrjete sociale, ku shprehet se pas një viti, nuk ka mundur t’i shpëtojë dot koronavirusit.Teksa ka treguar se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, aktori apelon për më shumë kujdes.

“Pas një viti duke e shmangur, covidi më kapi dhe mua. Jam në ditën e 5-të dhe ndihem më mirë tashmë. Lutem që kjo sëmundje të largohet nga bota. Kujdesuni për veten tuaj.”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.